Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kasia Sawczuk zaśpiewa po krzywdzącym werdykcie jury "Mam talent" (wideo)

Utworzony przez mk, 25 października 2009 r. o 15:35
Gość napisał:
O Kasi trzeba było napisać. Na wielu portalach są dyskusje o jej występie: http://muzyka.onet.pl/1,202,11,61989743,16...86,0,forum.html
Panowie i panie, tak o to wiadomo tylko jedno, ciotka pod lód, a babka niech rente daje, dla wnuków co kariere chcą robić. Bo babki są od tego, od tego one są!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O Kasi trzeba było napisać. Na wielu portalach są dyskusje o jej występie: http://muzyka.onet.pl/1,202,11,61989743,16...86,0,forum.html
[i]Ładnie śpiewała chociaż piosenka to jakiejś niepolskiej piosenkarki - German, to tak nie bardzo patriotycznie co, to niema polskiej muzyki, polskich piosenkarek, no taka na przykład Violletta Villas ?Polki i Polacy śpiewaj polskie piosenki ![/i]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Z takim podejściem to Ty się nie dorobisz i nawet miejskiego szaletu byś nie sprywatyzował, ch*** z honorem kasa się liczy bierz przykład z innych.
Na przykład z kogo? Bo przykładów nie brakuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
[i]Ładnie śpiewała chociaż piosenka to jakiejś niepolskiej piosenkarki - German, to tak nie bardzo patriotycznie co, to niema polskiej muzyki, polskich piosenkarek, no taka na przykład Violletta Villas ?Polki i Polacy śpiewaj polskie piosenki ![/i]
Pawlak, ty lepiej idź do zgrody krowy doić przy discopolo, jak widze takie gatunki najchętniej obrabiasz. A jak już krowe po wszystkim przeprosisz to porozmawiaj z nią na wigilie, a powie ci jakiej muzyki sluchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznudzony napisał:
Panowie i panie, tak o to wiadomo tylko jedno, ciotka pod lód, a babka niech rente daje, dla wnuków co kariere chcą robić. Bo babki są od tego, od tego one są!!!
Ciotka pod lód! Ale co z babką? Pod lód? Nie za dużo pod tym lodem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznudzony napisał:
Pawlak, ty lepiej idź do zgrody krowy doić przy discopolo, jak widze takie gatunki najchętniej obrabiasz. A jak już krowe po wszystkim przeprosisz to porozmawiaj z nią na wigilie, a powie ci jakiej muzyki sluchać.
Ty psie! sam idź pod lód i te ciotkę obrabiaj! A od Pawlak się odp...ol!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Na przykład z kogo? Bo przykładów nie brakuje!
To Ty nie wiesz kto największy zakład pracy w Białej sprywatyzował ? Herbem Sas się mianuje przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
To Ty nie wiesz kto największy zakład pracy w Białej sprywatyzował ? Herbem Sas się mianuje przecież.
Jak ty sasa do lasa proponujesz to ty lepiej idź te ciotkę pod lodem obrabiać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Ty psie! sam idź pod lód i te ciotkę obrabiaj! A od Pawlak się odp...ol!
Gamoniku, a powiedz szczeże... Ile ty mleka dajesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznudzony napisał:
Pawlak, ty lepiej idź do zgrody krowy doić przy discopolo, jak widze takie gatunki najchętniej obrabiasz. A jak już krowe po wszystkim przeprosisz to porozmawiaj z nią na wigilie, a powie ci jakiej muzyki sluchać.
Odezwał się miłośnik Wiśniewskiego, Stachurskiego i innej szmiry. Właśnie na muzyce znam się najlepiej, powiedz jeszcze czego słuchasz, oceńmy Twój gust muzyczny jesteś taki odważny dawaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Odezwał się miłośnik Wiśniewskiego, Stachurskiego i innej szmiry. Właśnie na muzyce znam się najlepiej, powiedz jeszcze czego słuchasz, oceńmy Twój gust muzyczny jesteś taki odważny dawaj.
napewno nie słucham wiśniewskiego itp... to przecież cała zgraja niewiadomych członków podziemia anonimowych muzyków co wyszła gdy trzeba było kampanie dla sld robić. Pamiętasz koncert ich 3oje? jak śpewali z playbacku w mosirze? Możdzer nigdy nie udziela się w podobnych wydarzeniach, podobnie jak inni polscy muzycy znani na całym świecie (pomijając dode)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznudzony napisał:
napewno nie słucham wiśniewskiego itp... to przecież cała zgraja niewiadomych członków podziemia anonimowych muzyków co wyszła gdy trzeba było kampanie dla sld robić. Pamiętasz koncert ich 3oje? jak śpewali z playbacku w mosirze? Możdzer nigdy nie udziela się w podobnych wydarzeniach, podobnie jak inni polscy muzycy znani na całym świecie (pomijając dode)
Możdżer może być a więcej, całą listę poproszę, odwagi.Widzę że zainteresowania niszowe. Doda podobno inteligentna, ale prawda taka że za biust dostała awansem 50 IQ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznudzony napisał:
Gamoniku, a powiedz szczeże... Ile ty mleka dajesz?
Nie tyle co ty! Sorry chciałbym, ale nie dam rady tak jak ty! nie dam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Możdżer może być a więcej, całą listę poproszę, odwagi.Widzę że zainteresowania niszowe. Doda podobno inteligentna, ale prawda taka że za biust dostała awansem 50 IQ.
Ja się na muzyce nie znam, nie wiem jak duży, ale ja nie! Wiem tylko, że ciotkę to pod lód, i tyle w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Możdżer może być a więcej, całą listę poproszę, odwagi.Widzę że zainteresowania niszowe. Doda podobno inteligentna, ale prawda taka że za biust dostała awansem 50 IQ.
zatrudnili cię na etacie za wpisy na forum dziennika? wszędzie cię pełno, z jadowitymi popisami i lżeniem innych, albo conajmniej wytykaniu odmienności a jak braknie argumentów to na wieśniactwo albo inteligencję schodzisz, poproś o podwyżkę i urlop. twój "dowcip" się przejada, wole Siwego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Ja się na muzyce nie znam, nie wiem jak duży, ale ja nie! Wiem tylko, że ciotkę to pod lód, i tyle w tym temacie!
Gamon to jest temat poświęcony muzyce, a nie hodowli i temu że ktoś daje mleko czy jest dla jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Możdżer może być a więcej, całą listę poproszę, odwagi.Widzę że zainteresowania niszowe. Doda podobno inteligentna, ale prawda taka że za biust dostała awansem 50 IQ.
Doda z sztucznym biustem, wiśniewski z licencją pilota za łapówkę i czerwinymi włosami, a stachurski pewnie też coś sobie przerobił, nie wiem, nie wniekam. Godzi we mnie to że te gwiazdy polskiej wiochy przyćmiewają prawdziwe talenty. Pamiętasz Pawlak kto to był stary Stachura? Na jego wierszach wzorują się dzisiejsi wykonawcy. Stare dobre małżeństwo można potraktować tylko jako wstęp do całej listy. Mówiąc że to niszowa muzyka obrażasz mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zatrudnili cię na etacie za wpisy na forum dziennika? wszędzie cię pełno, z jadowitymi popisami i lżeniem innych, albo conajmniej wytykaniu odmienności a jak braknie argumentów to na wieśniactwo albo inteligencję schodzisz, poproś o podwyżkę i urlop. twój "dowcip" się przejada, wole Siwego
OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zatrudnili cię na etacie za wpisy na forum dziennika? wszędzie cię pełno, z jadowitymi popisami i lżeniem innych, albo conajmniej wytykaniu odmienności a jak braknie argumentów to na wieśniactwo albo inteligencję schodzisz, poproś o podwyżkę i urlop. twój "dowcip" się przejada, wole Siwego
Siwy niestety wymiękł, może nie ogarnia już forum, a może interesują go inne ważniejsze tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Z takim podejściem to Ty się nie dorobisz i nawet miejskiego szaletu byś nie sprywatyzował, ch*** z honorem kasa się liczy bierz przykład z innych.
Właśnie! Pawlak ma rację.Kasa się liczy! W końcu jest księgowym.Nie ważne,że dla chleba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...